• Pracovné ponuky

    • V zmysle §84 ods.1 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zverejňujeme informácie o voľných pracovných miestach.

      Informácia o voľnom pracovnom mieste

      Do nášho tímu hľadáme spoľahlivú upratovačku na upratovanie priestorov základnej školy.

      Pozícia:

      upratovačka

      Názov a adresa zamestnávateľa:

      Základná škola s materskou školou, Maurerova 14, Krompachy

      Termín nástupu:

      01.08.2024

      Rozsah úväzku:

      čiastočný úväzok  - 86%

      Kontakt:

      0917 426 432

      riaditel@zsmaurokrompachy.sk

      Kvalifikačné predpoklady:

      stredoškolské bez maturity
      stredoškolské s maturitou

      Platové zaradenie a plat:

      V zmysle zákona č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov – plat 722 €

      Pracovný čas:

      ranná zmena od 06:00 do 8:00
      poobedná zmena od 12:30 do 17:00

      Náplň práce:

      - upratovanie učební, tried
      - upratovanie toaliet
      - upratovanie spoločných priestorov chodby a schodiska

      Zoznam požadovaných dokladov:

      - žiadosť
      - profesijný životopis
      - súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

      Iné požiadavky súvisiace s obsadzovaným pracovným miestom:

      - spoľahlivosť
      - precíznosť
      - bezúhonnosť
      - zmysel pre detail

      Uvedené dokumenty prosím doručiť e-mailom riaditel@zsmaurokrompachy.sk, poštou na adresu Základná škola s materskou školou, Maurerova 14, 053 42 Krompachy.

      V Krompachoch, 29.04.2024                                                     Mgr. Dagmar Lučanská
                                                                                                                 riaditeľka školy

    • zatiaľ žiadne údaje
    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou, Maurerova 14, Krompachy
      • zs@zsmaurokrompachy.sk; riaditel@zsmaurokrompachy.sk
      • Riaditeľka školy: 053/4472154; 0917426432 Zástupkyne riaditeľky školy, hospodárka, správca, zborovňa: 053/4472155 hospodárka email: hospodar@zsmaurokrompachy.sk Pracovná doba: 7:00 - 15:00 ; odchod na poštu - 14:30 hod. Ekonómka školy: 053/4298154 email: ekonom@zsmaurokrompachy.sk Pracovná doba: 6:30 - 14:30 hod. Školská jedáleň: 053/4472866 vedúca ŠJ: vsj@zsmaurokrompachy.sk Pracovná doba: 7:00 - 15:00 MŠ1 Maurerova: 053/4472306 MŠ 2 Robotnícka: 053/3811104 Zástupca riaditeľa pre MŠ: zrms@zsmaurokrompachy.sk
      • Maurerova 14, Krompachy Slovakia
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje